KZS - Košarkarska zveza Slovenije MŽRKL - Međunarodna ženska regionalna košarkaška liga

Kranj bo gostil finalna turnirja Pokalov

Novice

Mladinke z zmago proti Iliriji potrdile 1. mesto!

Mladinska selekcija Triglava je v ponedeljek, 27. februarja, gostovala pri Iliriji. Po 6. minuti je bilo vse jasno, Kranjčanke so vodile s 15:0 in..
Preberi več
WABA: Doma preko Crvene Zvezde

Po zmagi nad ekipo Celja so Kranjčanke doma premagale še ekipo Crvene Zvezde iz Beograda! Končni rezultat je znašal 68:58.   6. kolo lige WABA..
Preberi več
Članice tudi na drugi tekmi v enem tednu do zmage

Po zmagi nad ekipo Celja v ligi WABA so vile članice Triglava v tem tednu uspešne tudi v državnem prvenstvu - doma so premagale ekipo Konjic z..
Preberi več
U19: Serija zmag se nadaljuje, tokrat padlo Grosuplje

V nedeljo,  19. februarja, smo v ŠD Planina spremljali dvoboj ekip Triglava in Grosupljega. Dolenjke so prvi obračun dobile s 5 točkami razlike,..
Preberi več
Mladinke brez težav preko Podbočja

Vnaprej odigrano tekmo mladinskega državnega prvenstva med Triglavom in Podbočjem so brez večjih težav dobile Kranjčanke. Končni rezultat..
Preberi več
WABA: Članice slavile na slovenskem derbiju proti Celju

Po porazu proti ekipi Montane v ligi WABA so članice kmalu popravile izkupiček in v naslednjem krogu prišle do zmage - tokrat nad ekipo Celja!..
Preberi več
Mladinke s kolektivno igro do zmage nad Celjem

Dvorana na Planini je v četrtek, 16. februarja, gostila mladinski derbi ekip Triglava in Celja. Kranjčanke so v 6. minuti prišle v vodstvo ter..
Preberi več
Starejše pionirke drugi del DP končale z novo zmago!

Starejše pionirke so z zmago proti ekipi Krke na svoji zadnji tekmi drugega dela državnega prvenstva ter s končnim izkupičkom 17 zmag in 1..
Preberi več
Članice doma preko Ježice

Članska zasedba Triglava je doma gostila ekipo Ježice. Domačinke so kmalu upravičile vlogo favoritinj in na koncu zmagale z 89:34.   16. krog..
Preberi več
Mladinska ekipa suverena na Dolenjskem

Mladinke Triglava so v 11. krogu državnega prvenstva gostovale pri novomeški Krki. Kranjčanke so prikazale dobro igro in nasprotnice ugnale z..
Preberi več
U13: Mlajše pionirke odlične na drugem turnirju v Ljubljani

U13: Mlajše pionirke odlične na drugem turnirju v..

Mlajše pionirke so se v soboto 11.2., odpravile na gostovanje v Ljubljano, kjer sta puncam nasproti stali ekipi iz ŽKD Ilirija in ŽKD Ježica...
Preberi več
Slabši drugi polčas odnesel zmago nad Montano

Članice so 8. februarja gostovale v Montani. Gostje so dobro odprle srečanje, a so domačinke v drugem polčasu prevzele pobudo in zmagale z..