KZS - Košarkarska zveza Slovenije MŽRKL - Međunarodna ženska regionalna košarkaška liga

Vabljeni na tekmo članic med ŽKK Triglav in ŽKD Maribor!

Novice

Starejše pionirke leto 2016 zaključile brez poraza!

Starejše pionirke so v okviru zadnje tekme v koledarskem letu 2016 gostovale v Ljubljani, pri ekipi Ilirije. Z dobro igro skozi vse četrtine so si..
Preberi več
U19: Mladinke izgubile v Grosuplju

V 5. krogu lige za prvaka so Triglavanke klonile na gostovanju v Grosuplju. Domača ekipa je bila boljša s 66:61.   U19 državno prvenstvo: Žkk..
Preberi več
U17: Zmaga proti FSV Rijeki dovolj za četrtfinale

Na zadnjem turnirju Jadranske lige so naša dekleta gostovala v Ljubljani. Četrtfinale so si zagotovila z visoko zmago proti FSV Rijeki (70:37),..
Preberi več
Članice doživele prvi poraz v državnem prvenstvu

Športna dvorana na Planini je v soboto, 17. decembra gostila derbi najboljših dveh ekip zadnjih nekaj let - med seboj sta se pomerili članski..
Preberi več
U17: Gorenjski obračun pripadel Triglavankam

Športna dvorana na Trati je gostila obračun dveh kadetskih ekip iz Gorenjske. Ločanke so tekmo bolje začele, povedle z 12:4, a so Triglavanke..
Preberi več
 U15: Na Dolenjskem do zmage

Starejše pionirke so v ponedeljek igrale prestavljeno tekmo 7. kola DP, v okviru katere so se pomerile z ekipo Krke iz Novega mesta. Gostje iz Kranja..
Preberi več
U19: Mladinska ekipa do nove zmage na domačih tleh

Nedeljski večer je pripadel dvoboju mladinskih selekcij Triglava in Krke. Kranjčanke so dolenjsko zasedbo ugnale z rezultatom 68:50. U19 državno..
Preberi več
U17: Domžale premočne za ekipo B

Ekipa kadetinj B je v soboto gostila sovrstnice iz Domžal. Gostje so s pomočjo skoka v napadu skozi celotno srečanje držale prednost pred..
Preberi več
Članice Triglava ostajajo neporažene

Članice Triglava so na tekmi 9. kola DP gostovale v Slovenskih Konjicah. Kranjčanke so v drugi polovici prvega polčasa upravičile vlogo favorita..
Preberi več
Košarkarska šola: Veliko košev na 2. turnirju

Najmlajše košarkarice so se danes merile na 2. turnirju košarkarskih šol. Videli smo kar nekaj lepih potez, podmladek pridno napreduje, zahvala pa..
Preberi več
Kadetinje A in B tokrat izgubile

Dvorana na Planini je 10.12.2016 gostila tekmi državnega prvenstva za kadetinje. Prve so na parket stopile košarkarice Triglava B, ki so izgubile..
Preberi več
Članice premagale še edino neporaženo ekipo v ligi WABA!

Članice Triglava so v četrtek, 8. decembra na zadnji domači tekmi v rednem delu lige WABA gostile še neporaženo ekipo Beroea. Domačinke so s..