KZS - Košarkarska zveza Slovenije MŽRKL - Međunarodna ženska regionalna košarkaška liga

Vabljeni k vpisu v Košarkarsko šolo ŽKK Triglav!

Novice

U13: Mlajše pionirke začele tretji del z dvema porazoma

Mlajše pionirke so se na prvi turnir tretjega dela podale v Ljubljano, kjer so se dobro zoperstavile starejšima ekipama. Čestitke puncam za borbeno..
Preberi več
Članice premagale Maribor

Članice Triglava so v soboto, 4. februarja v štajerski prestolnici odigrale tekmo državnega prvenstva proti ekipi Maribora. Gostje iz Kranja so v..
Preberi več
Kadetinje poražene v Grosupljem

V soboto, 4.2.2017, je športna dvorana Brinje gostila obračun 12. kroga za kadetinje med Grosupljem in Triglavom. Naša dekleta so po 40 minutah..
Preberi več
WABA: Črnogorke premočne za ekipo Triglava

Članice Triglava so v četrtek, 2. februarja na domačem parketu gostile ekipo Budučnost iz Podgorice. Gostje so tekmo nadzirale praktično od..
Preberi več
Kadetinje po hudi borbi na finalni turnir Jadranske lige

Dvorana na Planini je v nedeljo, 29.1.2017, gostila četrtfinalni obračun Jadranske lige. Naša dekleta so pustila srce na igrišču, na koncu pa se..
Preberi več
Članice suvereno preko ekipe Grosupljega

Športna dvorana na Planini je v soboto, 28. januarja gostila tekmo državnega prvenstva med lanskoletnima polfinalistoma - ekipama Triglava in..
Preberi več
Kadetinje izgubile v Mariboru

Vikend obračunov z Mariborom se ni izšel po željah Kranjčank, saj so v dvorani Tabor izgubile z 72:41. Jutri pa kadetinje čaka ponoven obračun z..
Preberi več
WABA: Članice izgubile v Beogradu

Na sredini tekmi lige WABA so članice Triglava gostovale pri Crveni zvezdi v Beogradu. Za gostje je bila usodna 3. četrtina, v kateri so dosegle le..
Preberi več
Starejše pionirke v gosteh do zmage

V nedeljo, 22. januarja so starejše pionirke gostovale v Vipavi, kjer so prišle do nove zmage, tokrat z rezultatom 38:61.   11. kolo DP za..
Preberi več
Mladinke prepričljive v Podbočju

V 7. krogu mladinske Superlige so Kranjčanke gostovale v Podbočju. Domača ekipa ni bila kos našim košarkaricam. Končni rezultat 24:72.   ŠD..
Preberi več
Najmlajše pionirke uspešne v Kranjski Gori

Triglavanke so se na drugi turnir prvega dela državnega prvenstva odpravile v Kranjsko Goro, kjer so se pomerile z domačinkami in ekipo Jasmin..
Preberi več
Članice nadaljujejo DP z zmago v Domžalah

Članska ekipa Triglava je v soboto, 21. januarja gostovala v Domžalah, kjer so si priigrale novo zmago v državnem prvenstvu, z rezultatom..