KZS - Košarkarska zveza Slovenije MŽRKL - Međunarodna ženska regionalna košarkaška liga

Lejla Omerbašić nova okrepitev

Novice

Mladinke prepričljive v Vipavi

Triglavanke so na tretji tekmi državnega prvenstva prišle do tretje zmage. V Vipavi so ugnale domačo ekipo s 23:64.   1. kolo DP za mladinke..
Preberi več
Starejše pionirke do nove zmage

Selekcija U15 se je v nedeljo 29.10.2017 na tekmi državnega prvenstva srečala z ekipo iz Tolmina. Punce so suvereno premagale sovrstnice in tako..
Preberi več
U13: Dekleta ponovno odlična na drugem turnirju

V soboto, 28.10.2017, se je selekcija mlajših pionirk odpravila na gostovanje v Žiri. Punce so ponovno pokazale pravi pristop in na koncu zasluženo..
Preberi več
Kadetinje izgubile proti Iliriji

V soboto, 28.10.2017, smo spremljali kadetski obračun med ŽKK Triglavom in ljubljansko Ilirijo. Gostje so zmagale s 43:65.   1. krog DP za..
Preberi več
Članice na prvi domači tekmi premagale Ilirijo

Članice Triglava so na prvi domači tekmi gostile ekipo Ilirije. Domačinke so si z boljšo igro že v prvi četrtini priigrale prednost in na koncu..
Preberi več
Druga zmaga mladink

Mladinska ekipa Triglava je v 2. tekmi državnega prvenstva za dekleta do 19 let ugnala ekipo Kranjske Gore z rezultatom 79:61. Trener Kranjčank po..
Preberi več
U15: Dekleta do prve zmage pred domačo publiko

Starejše pionirke so se na drugi tekmi državnega prvenstva predstavile pred domačo publiko. Po zaspanem začetku, so punce prestavile v višjo..
Preberi več
Članice do zmage v Ljubljani

Članice Triglava so na 2. tekmi sezone gostovale pri ekipi Ježice v Ljubljani. Kranjčanke so suvereno dobile vse četrtine in se veselile zmage z..
Preberi več
Stotica kadetinj na gorenjskem obračunu

Športna dvorana Poden je v soboto 21.10.2017 gostila obračun dveh gorenjskih ekip. Ines Škofja Loka ni bila dorasel tekmec Triglavankam, ki so..
Preberi več
U15: Triglavanke zmagovite v Pivki

Z zamikom so državno prvenstvo pričele tudi starejše pionirke. Na prvi tekmi so se punce odlično izkazale in suvereno premagale vrstnice iz..
Preberi več
Starejše pionirke poražene v uvodnem kolu WABA lige

Selekcija U15 letos premierno nastopa tudi v mednarodni Jadranski ligi (WABA). Dekleta so zabeležila dva poraza, vendar jim vseeno za borbenost in..
Preberi več
Mladinke brez težav na uvodni tekmi sezone

Mladinska ekipa Triglava je sezono državnega prvenstva začela na domačih tleh in dosegla prepričljivo zmago. Od Vipave so bile naše košarkarice..