Košarkarice Triglava se iz gostovanja v glavnem mestu Severne Makedonije vračajo s porazom.

Tekmo so Triglavanke začele preveč medlo ter si hitro priigrale dvomestni zaostanek. V drugi četrtini so z nekoliko bolj agresivno igro vendarle prišle nazaj, se približale domačinkam na 36:29.

A se je tokrat žal v drugem polčasu povsem zaustavil met iz igre, kar so košarkarice Badla 1862 s pridom izkoristile in zabeležile zmago. Končni rezultat 69:44.

11 točk sta tokrat zbrali Zala Pavlič in Manca Vrečer.

ŽKK BADEL 1862 : ŽKK TRIGLAV 69:44 (26:10, 10:19, 18:4, 15:11)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Zaslužena zmaga domačih košarkaric, za kar jim tudi čestitam.”

Triglavanke veliko časa za počitek ne bodo imele. Po prihodu iz Skopja jih v soboto čaka gostovanje v Slovenskih Konjicah.