V torek, 16. junija, smo se na zunanjem igrišču ob Piceriji Orli v Tenetišah zbrali člani Ženskega košarkarskega kluba Triglav – igralke, trenerji, starši in vodstvo kluba.

V prijetnem vzdušju, zdržalo je tudi vreme, smo se podružili, odigrali tekme, sodelovali v različnih igrah in tako potegnili črto pod letošnjo sezono, ki je bila uspešna.

Članice so osvojile srebrno medaljo tako v državnem prvenstvu kot pokalnem tekmovanju ter zasedle 7. mesto v WABA ligi. Mladinke so prav tako osvojile srebrno medaljo. Selekcija do 17 let je bila 5. v državi, selekcija do 15 let se lahko pohvali s srebrno medaljo, medtem ko so dekleta do 13 let osvojila 6. mesto. Najmlajše pridno trenirajo in igrajo tekme pod okriljem Košarkarske zveze Slovenije.

Lep uspeh je prispel na naš naslov ob koncu sezone, saj smo osvojili 1. mesto v Pokalu mladih!

Vsem skupaj želimo lepo poletje. Nekateri ga bodo preživeli v reprezentancah, drugi na treningih, malce pa si bo potrebno vzeti tudi oddiha za morje in počitek. Z avgustom pa novim zmagam naproti.