Novice
  1. Mladinke so se na povratne obračunu oddolžile Ilirijankam za poraz
  2. Starejše pionirke zaključujejo prvi del tekmovanja brez poraza
  3. Kadetinje ugnale Črnomlje
  4. Zdesetkane članice priznale premoč Črnogorkam
  5. Starejše pionirke na prvi tekmi proti Lediti zmagovite

Zgodovina

Predstavljamo vam zgodovino ženskega košarkarskega kluba Triglav in sodelujoče, ki so kdajkoli zastopali njegove barve. Klub z imenom ŽKK Triglav je bil ustanovljen med sezono 2009/10

Končne uvrstitve selekcij/trenerji v ŽKK Triglav:

Članice

2017/2018 – 2. mesto v državnem prvenstvu (nastopalo je 8 ekip), 1. mesto v pokalnem tekmovanju; glavni trener: Ernest Novak, pomočnik: Gregor Verčič

2016/2017 – 2. mesto v državnem prvenstvu (nastopalo je 9 ekip), 2. mesto v pokalnem tekmovanju, 6. mesto Superlige mednarodne lige WABA (nastopalo je 10 ekip); glavni trener: Bojan Lazič, pomočnik: Grega Verčič
2015/2016 – 2. mesto v državnem prvenstvu (nastopalo je 6 ekip), 2. mesto v pokalnem tekmovanju, četrtfinale Jadranske lige MŽRKL (nastopalo je 12 ekip); glavni trener: Gašper Sluga, pomočnik: Grega Verčič
2014/2015 – 2. mesto v državnem prvenstvu (nastopalo je 6 ekip), 2. mesto v pokalnem tekmovanju, četrtfinale Jadranske lige MŽRKL (nastopalo je 12 ekip); glavni trener: Gašper Sluga, pomočnika: Vlado Mičunovič in Grega Verčič
2013/2014 – nastopalo je 6 ekip – 2. mesto v Drž. prv., 1. mesto v pok. tekm. (Tomo Orešnik, Pomočnika Simon Kuhar in Gašper Sluga); nastopalo je 12 ekip – 5. mesto v MŽRKL (Tomo Orešnik, Pomočnika Simon Kuhar in Gašper Sluga)
2012/2013 – nastopalo je 9 ekip – 2. mesto v Drž. prv., 7. mesto v pok. tekm. (Tomo Orešnik, Pomočnik Goran Popovič)
2011/2012 – nastopalo je 10 ekip – 2. mesto v Drž. prv., 2. mesto v pok. tekm. (Tomo Orešnik, Pomočnik Goran Popovič)
2010/2011 – nastopalo je 13 ekip – 5. mesto v Drž. prv., 8. mesto v pok. tekm. (Siniša Drobnjak/Goran Popovič, Pomočnik Rok Rupnik)
2009/2010 – nastopalo je 10 ekip – 4. mesto v Drž. prv., 4. mesto v pok. tekm. (Siniša Drobnjak)

Mladinke – U19

2017/2018 – 3. mesto v DP (nastopalo je 14 ekip); gl. trener: Gašper Sluga, pomočnik: Gregor Verčič

2016/2017 – 1. mesto v DP (nastopalo je 13 ekip); gl. trener: Gašper Sluga, pomočnik: Grega Verčič
2015/2016 – 3. mesto v DP (nastopalo je 9 ekip); gl. trener: Gašper Sluga, pomočnik: Grega Verčič
2014/2015 – 2. mesto v DP (nastopalo je 12 ekip); gl. trener: Gašper Sluga, pomočnik: Grega Verčič
2013/2014 – nastopalo je 13 ekip – 2. mesto (Gašper Sluga, Pomočnik Grega Verčič)
2012/2013 – nastopalo je 11 ekip – 4. mesto (Goran Popovič, Pomočnik Gašper Sluga)
2011/2012 – nastopalo je 12 ekip – 3. mesto (Goran Popovič, Pomočnik Gašper Sluga)
2010/2011 – nastopalo je 12 ekip – 6. mesto (Goran Popovič, Pomočnik Rok Rupnik)
2009/2010 – nastopalo je 13 ekip – 2. mesto (Siniša Drobnjak, Pomočnik Dejan Bucalo)

Kadetinje – U17

2017/2018 – 5. mesto v DP (nastopalo je 15 ekip); gl. trener: Gašper Sluga, pomočnik: Gregor Verčič

2016/2017 – 5. mesto v DP (nastopalo je 16 ekip), 2. mesto v ligi WABA; gl. trener: Gašper Sluga, pomočnik: Grega Verčič
2015/2016 – 1. mesto v DP (nastopalo je 16 ekip), gl. trener: Grega Verčič
2014/2015 – 2. mesto v DP (nastopalo je 17 ekip), 1. mesto v ligi MŽRKL; gl. trener: Gašper Sluga, pomočnik: Grega Verčič
2013/2014 – nastopalo je 18 ekip – 3. mesto (Gašper Sluga, Pomočnik Grega Verčič)
2012/2013 – nastopalo je 17 ekip – 2. mesto (Gašper Sluga)
2011/2012 – nastopalo je 16 ekip – 3. mesto (Gašper Sluga)
2010/2011 – nastopalo je 17 ekip – 9. mesto (Rok Rupnik, Pomočnik Gašper Sluga)
2009/2010 – nastopalo je 13 ekip – 6. mesto (Dejan Bucalo)

Starejše pionirke – U15

2017/2018 – 2. mesto v DP (nastopalo je 20 ekip); gl. trener: Andraž Vončina, pomočnik: Ambrož Belehar

2016/2017 – 4. mesto v DP (nastopalo je 27 ekip); gl. trenerka: Urša Žibert, pomočnik: Andraž Vončina
2015/2016 – 1. mesto v DP (nastopalo je 26 ekip); gl. trener: Miro Majkič, pomočnik: Andraž Vončina
2014/2015 – 2. mesto v DP (nastopalo je 23 ekip); gl. trener: Miro Majkič, pomočnik: Peter Uranič
2013/2014 – nastoplalo je 23 ekip – 3. mesto, 9. mesto v pok. tekm. (Gašper Sluga, Pomočnik Rok Rupnik)
2012/2013 – nastopalo je 22 ekip – 6. mesto (Rok Rupnik/Gašper Sluga)
2011/2012 – nastopalo je 23 ekip – 9. mesto (Gašper Sluga)
2010/2011 – nastopalo je 22 ekip – 9. mesto (Dejan Bucalo/Gašper Sluga)
2009/2010 – nastopalo je 23 ekip – 8. mesto (Tea Zupanc/Dejan Bucalo, Pomočnik Rok Rupnik)

Mlajše pionirke – U13

2017/2018 – 2. mesto v DP, 2. mesto v pokalnem tekmovanju; gl. trener: Andraž Vončina, pomočnik: Ambrož Belehar

2014/2015 – 3. mesto v DP (nastopalo je 29 ekip), 2. mesto v pok. tekm.; gl. trener: Siniša Banovič, pomočnica: Urša Žibert
2013/2014 – nastopalo je 24 ekip – 1. mesto (Siniša Banovič, Pomočnik Igor Makarič)
2012/2013 – nastopalo je 21 ekip – 6. mesto (Rok Rupnik/Živa Zdolšek)
2011/2012 – nastopalo je 27 ekip – 2. mesto (Rok Rupnik)
2010/2011 – nastopalo je 20 ekip – 8. mesto (Rok Rupnik)
2009/2010 – nastopalo je 22 ekip – 8. mesto (Rok Rupnik)

Najmlajše pionirke – U11

2017/2018 – sezona še poteka;

2014/2015 – gl. trener: Miro Majkič, pomočnik: Peter Uranič
2013/2014 – nastopalo je 22 ekip – 12. mesto (Siniša Banovič, Pomočnik Igor Makarič)
2012/2013 – nastopalo je 16 ekip – 7. mesto (tekmovalna uspešnost)/2. mesto (koš razlika) (Siniša Banovič, Pomočnica Živa Zdolšek)
2011/2012 – nastopalo je 16 ekip – 2. mesto (Siniša Banovič, Pomočnica Živa Zdolšek)
2010/2011 – nastopalo je 17 ekip – 8. mesto (Tanja Stanič, Pomočnica Lea Cahunek)
2009/2010 – nastopalo je 13 ekip – 6. mesto (Lea Cahunek, Pomočnica Tanja Stanič)