Novice
  1. Triglavanke v tesni končnici ugnale Ježico in prevzele vodstvo v DP
  2. Članska ekipa visoko ugnala Jasmin sport Ledito
  3. Triglavanke tudi na povratnem obračunu boljše od Pro-Bit Konjic
  4. Članice v Konjicah nadzorovale potek tekme in zasluženo zmagale
  5. Članice do četrte zaporedne zmage

Šole v KŠ ŽKK Triglav

V ponedeljek, 12.10.2020 začenjamo s treningi interesne dejavnosti košarka za deklice na osnovnih šolah v Kranju in okolici. Lepo vabljeni.

 

OŠ MATIJA ČOP
Urnik:
SREDA: 15:00-16:00 –  1.-3. razred (mala telovadnica) 
SREDA: 16:00-17:00 – 3.-6. razred
PETEK: 15:00-15:45 (mala telovadnica) – 1.-2. razred
PETEK: 16:30-18:00 – 3.-6. razred

OŠ JAKOB ALJAŽ
Urnik:
TOREK 14:30-15:15 – 1.-2. razred
TOREK 15:15-16:00 – 3.-6. razred
PETEK 15:00-15.45 – 1.-2. razred
PETEK 15.45-16.30 – 3.-6. razred  

 
 
OŠ STANE ŽAGAR
Urnik:
TOREK 15:30-16:15 – 1.-3. razred
TOREK 18.00-19:00 – 4.-6. razred
PETEK 15:00-16:00 – 1.-3. razred
PETEK 18.00-19:00 – 4.-6. razred  
 
 
OŠ FRANCE PREŠEREN
Urnik:
SREDA 15:00-16:00 (velika telovadnica) – 1.-2. razred
SREDA 16:15-17:30 (velika telovadnica) – 3.-6. razred
PETEK 16:30-17:30 (velika telovadnica) – 1.-6. razred  
 
POŠ KOKRICA
Urnik:
PETEK: 13:00-13:45 1. razred
PETEK  13:45-14:30 2.-3. razred
PETEK 14:30-15:15 4.-5. razred
 

OŠ SIMONA JENKO – MATIČNA
Urnik:
SREDA: 16:00-17:00 

POŠ SIMONA JENKA – CENTER
Urnik:
PETEK: 15:00-15:45 1.-3. razred
PETEK  15:45-16:30 4.-5. razred  

OŠ PREDOSLJE
Urnik:
PONEDELJEK: 15:40-16:25 1.-2. razred
PONEDELJEK  16:25-17:10 3.-5. razred
PONEDELJEK  17:10-18:10 6.-9. razred
 
ČETRTEK  15:30-16:15 1.-2.razred
ČETRTEK 16:15-17:00 3.-5. razred
ČETRTEK 17:00-17:45 6.-9. razred
 
PŠ GORIČE
Urnik:
PONEDELJEK 14:00-14:45 1.-2. razred
SREDA 14:00-14;45 3.-5. razred
 
PŠ TRSTENIK 
Urnik:
PONEDELJEK 13:00-13:45 1.-2. razred
SREDA 13:00-13:45 3.-5. razred
 
PŠ PRIMSKOVO
Urnik:
PONEDELJEK 14:00-14:45 1. razred
PONEDELJEK 14:45-15:30 2.-3. razred
PONEDELJEK 15:30-16:15 4.-5. razred
 
ČETRTEK 13:30-14:15 1. razred
ČETRTEK 14:15-15:00 2.-3. razred
ČETRTEK 15:00-15:45 4.-5. razred