KZS - Košarkarska zveza Slovenije MŽRKL - Međunarodna ženska regionalna košarkaška liga

Dobrodošli na spletni strani ŽKK Triglav!

Novice

U15: Iz Celja brez zmage

Igralke selekcije starejših pionirk so v nedeljo, 19. marca v Celju odigrale tekmo DP proti domačinkam. Gostje iz Kranja so do zadnje četrtine..
Preberi več
U11 polovično uspešne v Ljubljani

Najmlajše pionirke so se 19.3. podale na drugi turnir drugega dela državnega prvenstva v Ljubljano. Na prvi tekmi so punce suvereno premagale Koper,..
Preberi več
Članice nadaljujejo DP z rutinirano zmago nad Ilirijo

Na tekmi tretjega kroga lige za prvaka letošnje sezone državnega prvenstva so članice Triglava gostovale v Ljubljani, pri ekipi Ilirije. Gostje iz..
Preberi več
KŠ: Mladi upi bili znova na parketu, čaka jih le še finalni turnir

KŠ: Mladi upi bili znova na parketu, čaka jih le še..

OŠ Matije Čopa je v soboto, 18. marca, gostila turnir za starejše deklice v naši košarkarski šoli, po končanem turnirju pa so na parket stopile..
Preberi več
Kadetinje sezono zaključile z visoko zmago

V 14. krogu lige za prvaka so Triglavanke razbile škofjeloško zasedbo s 85:28. Državno prvenstvo zaključujejo na 5. mestu, pohvalijo pa se lahko s..
Preberi več
U15: Zmaga v Slovenskih Konjicah

Starejše pionirke so prišle do zmage na tekmi tretjega dela državnega prvenstva, in sicer na gostovanju v Slovenskih Konjicah. Končni rezultat..
Preberi več
Članice na domačem parketu do nove zmage

Kranjčanke so proti ekipi Konjic prišle do zanesljive zmage, saj so že v prvi četrtini pokazale kdo je favorit te tekme. Končni rezultat je..
Preberi več
U15: Doma do zmage nad Ilirijo

Ekipa starejših pionirk je v nedeljo na domačem parketu v ŠD Planina prišla do zmage nad ekipo ljubljanske Ilirije. Končni rezultat je znašal..
Preberi več
Članice suvereno preko Janine

Članice Triglava so drugi del državnega prvenstva odprla z zmago proti ekipi Janine. Po suvereni prvi četrtini so gostje iz Kranja le še..
Preberi več
Najmlajše pionirke kljub porazoma odlične na igrišču!

Najmlajša selekcija ŽKK Triglav se je po krajšem premoru zopet vrnila na parket. Puncam sta nasproti stali ekipi iz Ljubljana in sicer ŽKD Ježica..
Preberi več
Kadetinje izgubile v Konjicah

V 13. krogu lige za prvaka so naše košarkarice selekcije U17 izgubile proti ekipi Konjic.   13. kolo DP za kadetinje (Slovenske Konjice, 11...
Preberi več
WABA: Članice zaključile mednarodno sezono z zmago

Članice Triglava so na zadnji tekmi letošnje sezone lige WABA prišle do zmage nad ekipo Montane. Končni rezultat je znašal 68:59.   8. kolo..