Podgoriška Budučnost je v 6. krogu lige WABA gostovala v Kranju in proti Triglavankam podaljšala letošnji niz neporaženosti.

Razlika v kakovosti med ekipama je bila opazna, gostje pa so večji del opravile že v prvem polčasu. Vseeno smo videli nekaj lepih potez na obeh straneh, na koncu pa zaslužena zmaga državnih prvakinj Črne Gore. Bilo je 49:81.

Najboljša strelka Triglava je bila Abramovićeva, ki je dosegla 14 točk, svojo priložnost je dobro izkoristila tudi mlada Nina Stavrov, ki je dosegla 8 točk.

ŽKK TRIGLAV : BUDUČNOST BEMAX 49:81 (12:23, 17:27, 11:25, 9:6)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Čestitke nasprotniku za zmago in vse dobro v nadaljevanju sezone. Mi smo kot ekipa vložili premalo energije, da bi nadoknadili manjko v višini in da bi bil viden napredek v naši igri, ki smo ga sicer naredili v zadnjih dveh mesecih.”

Triglavanke v soboto, 6. novembra, potujejo v Ljubljano, k Derby Ježici, nato pa sledi 14-dnevni tekmovalni premor.