Članska zasedba Triglava je v soboto, 16. oktobra, gostila tekmo 3. kroga državnega prvenstva. Nasprotnik pa Žkk Grosuplje.

Gostje so bile nekoliko konkretnejše v uvodni četrtini, ki so jo tudi dobile z 12:17. Nato pa je začel mleti kranjski stroj, kateremu je tempo narekovala Manca Vrečer. Do polčasa so Triglavanke povedle za 10 točk (35:25), svojo prednost pa so v tretji četrtini še nadgradile in povedle z visokih 52:28.

Zadnjih deset minut je bilo mirnih in Kranjčanke so vpisale še tretjo zmago v letošnji sezoni državnega prvenstva.

Manca Vrečer je dosegla 21 točk in dodala še 8 skokov ter 7 podaj, 16 točk je zbrala Ajda Burgar, 11 pa Rebeka Abramović.

ŽKK TRIGLAV : ŽKK GROSUPLJE 70:52 (12:17, 23:8, 17:9, 18:18)

Trener Triglavank, Gašper Sluga:“Čestitke dekletom za prikazano igro in zasluženo zmago. Držali smo se dogovora, dobro stali v obrambi in kontrolirali skok. Gremo naprej, čakata nas dve gostovanji, na katerih želimo še dvigniti raven naše igre.”

Triglavanke bodo v sredo, 20. oktobra gostovale v Banja Luki, 23. oktobra pa v Ljubljani pri Akson Iliriji. Srečno dekleta!