Na parketu Športne dvorane Planina, sta se v sredo, 28.10.2020, pomerili ekipi Triglava in Akson Ilirije.

V prvem polčasu so Kranjčanke napravile nekaj prednosti, ta se je do glavnega odmora povečala na 13 točk (43:30).

Že v prvem delu srečanja so priložnost za igro v domači ekipi dobila vsa dekleta in tako je bilo tudi v nadaljevanju. Nekaj nosilk igre so na parketu nadomestile mlajše, ki so prednost zanesljivo držale do zadnjega sodnikovega žvižga. Končni rezultat 76:52.

Strelsko najbolj razpoložene so bile tokrat Ajda Burgar (22 točk), Marta Vulović (19 točk, 12 skokov) ter Katja Kotnik (11 točk, 7skokov).

ŽKK TRIGLAV : ŽKD AKSON ILIRIJA 76:52 (20:18, 23:12, 14:9, 19:13)

Izjava trenerja Triglavank, Gašperja Sluge:“Čestitke igralkam za zasluženo zmago, čeprav s prikazanim danes nisem najbolj zadovoljen. Pozitivno je, da smo uspeli porazdeliti minutažo, saj nas v soboto čaka že nov obračun v državnem prvenstvu.”

Ekipa Tiglava se v soboto, 31.10.2020, odpravlja na gostovanje v Slovenske Konjice. Tekma se prične ob 16:30.