Četrtek je bil dan za prestavljeno tekmo državnega prvenstva proti Konjicam. Triglavanke so na domačem parketu opravičile vlogo favoritinj.
Tekmo so strelsko razpoložene Kranjčanke dobro začele, ki so v uvodnih desetih minutah dosegle kar 23 točk. V nadaljevanju prvega polčasa so sproščenost in učinkovitost v napadu še dvignile, prav tako pa so varovanke Ernesta Novaka v drugi četrtini prikazale čvrsto obrambo in si do konca prvega polčasa priigrale kar 29 točk prednost, 49:20. Drugi polčas je bil kljub dejstvu ,da zmaga ni ogrožena, namenjen temu, da si igralke dvignejo samozavest. V tretji in četrti četrtini so dobile priložnost prav vse igralke v ekipi. Prav vseh 12 igralk je tudi doseglo točke na tekmi. Triglavanke v soboto ob 18.00 v Športni dvorani Planina čaka še zadnja domača tekma proti ŽKD Ježici.