V soboto je naša selekcija U13A gostovala v Rogaški Slatini. Po slabsem prvem polčasu so naša dekleta drugi polčas odigrala zelo dobro. Za končni uspeh pa jim je zmanjkalo malo športne sreče. Čestitke pucam za prikazano!

Kd Janina – Žkk Triglav 39:36 (9:5, 9:6, 9:14, 12:11)

Ekipa U17 je v domači dvorani gostila ekipo Pro-Bit Konjice in jim vrnila za ponedeljkov poraz. Tokrat so bila naša dekleta prepričljivo boljša, končni rezultat pa visokih 70:39. Bravo!

Žkk Triglav : Pro-Bit Konjice 70:39

Članska ekipa je zvečer prav tako gostila Konjičanke. Triglavanke so nekoliko slabše odigrale le v drugi četrtini, medtem ko so bile v preostalih treh četrtinah bistveno boljši nasprotnik in na koncu zasluženo zmagale z rezultatom 88:60.

Triglavanke so kolektivno igro nagradile s kar 27-imi asistencami, strelsko pa sta bili najbolj učinkoviti Ajda Burgar (19) in Rebeka Abramović (17).

Žkk Triglav : Pro-Bit Konjice 88:60 (23:14, 14:22, 29:12, 22:12)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Čestitke dekletom za zasluženo zmago. Pojavljajo se nam nihanja v igri, ki jih moramo tekom drugega dela državnega prvenstva odpraviti. Verjamem, da bo iz tekme v tekmo bolje.”

Triglavanke bodo v sredo, 23. marca, gostovale v Mariboru.