V petek, 2. oktobra, je članska zasedba gostovala v Ljubljani pri Ježici.

V prvem polčasu smo spremljali precej izenačen obračun, ritem igre je bil visok, tudi kar nekaj lepih potez ni izostalo. Na odmor so šle s prednostjo treh točk domačinke.

V drugih dvajsetih minutah se je Triglavankam nekoliko ustavilo v napadu, hitro se nato zgodi, da gre mimo koša še tisto kar drugače ne gre in prednost je narasla na dvomestno število točk. Končni rezultat 72:52.

Pri Triglavankah je Manca Vrečer zbrala 16 točk in 11 skokov, Gala Kramžar 8 točk in 15 skokov, po 7 točk pa sta dosegli še Rebeka Abramović in Katja Kotnik.

ŽKD JEŽICA : ŽKK TRIGLAV 72:52 (13:14, 19:15, 22:11, 18:12)

STATISTIKA

Trener Triglavank, Gašper Sluga:“Čestitke nasprotniku za zmago. Prvi polčas smo pokazali smernice kako želimo izgledati v letošnji sezoni, v drugem pa smo preveč padli v igri, morda tudi zaradi nekoliko težav s poškodbami in posledično zmanjšane rotacije igralk.”