V sredo, 6.11.2019, je Športna dvorana na Planini gostila 6. krog državnega prvenstva za članice. Triglavanke so gostile ljubljansko Ježico, tekma je bila čvrsta, na koncu pa je zmagala gostujoča ekipa z rezultatom 55:63.

Uvodna četrtina je pripadla gostjam (10:20), kar se je na koncu izkazalo, da je bila to odločilna prednost. Met iz igre Kranjčankam ni najbolje stekel vse do glavnega odmora, ki so ga dobile gostje, bilo je 21:34.

V drugem delu je bila predstava varovank Ernesta Novaka boljša, Triglavanke so se 6 minut pred koncem približale na 5 točk zaostanka (45:50 in 47:52), a gostje so se uspele zbrati in tekmo pripeljati do konca. Dvomestni sta bili tokrat Lejla Omerbašić (16 točk) in Yeisy Alexandra Perez (12 točk, 7 skokov). Gala Kramžar je ob kar 13 skokih dodala še 9 točk.

ŽKK Triglav : ŽKD Ježica 55:63 (10:20, 11:14, 17:13, 17:16)

STATISTIKA

FOTOGALERIJA

Trener Triglava, Ernest Novak:“Odigrali smo zelo slabo tekmo in že od samega začetka se nismo držali dogovora. Vseeno smo se borili do konca in to je pozitivno.”

Našo ekipo naslednja tekma čaka že v soboto, 9.11.2019, ko v Kranj pride druga ljubljanska ekipa – ŽKD Akson Ilirija. Začetek tekme ob 19:00, lepo vabljeni.