Na sredini tekmi državnega prvenstva za članice, sta se pred praznimi tribunami pomerili ekipi Triglava in Cinkarne Celje.

Gostje so povedle že v prvih minutah, tudi za voljo nekaterih nepotrebnih napak Triglavank, so si priigrale prednost šestnajstih točk (13:29).

V drugi in tretji četrtini so bile Triglavanke enakovreden tekmec, z nekaterimi lepimi akcijami so prednost znižale na 11 točk, vseeno pa so Celjanke pred zadnjo četrtino imele varnih 17 točk razile (43:60).

V zadnjih desetih minutah so Kranjčanke povsem padle v igri, medtem ko gostje niti za trenutek niso popuščale. Razlika je na koncu močno narasla, končni rezultat 49:95.

Pri Triglavankah je 21 točk dosegla Alexis Burke, svoje minute pa je dobro izkoristila tudi mlada Alina Kvrgić (6 točk).

ŽKK TRIGLAV : ŽKK CINKARNA CELJE  49:95 (13:19, 15:16, 15:15, 6:35)