Varovanke Ernesta Novaka so v 3. krogu Lige za prvaka gostovale v Celju. Domača zasedba je na koncu vpisala zmago nad Kranjčankami, bilo je 78:65.

Na Gimnaziji Celje Center so prvi polčas bolje odigrale domačinke, ki so si do glavnega odmora nabrale prednost dvajsetih točk (46:26). Triglavanke s prikazanim niso bile zadovoljne, svojo predstavo so nadgradile v drugem polčasu, v katerem so omilile poraz. Končni rezultat je bil 78:65 za celjsko zasedbo.

Pri Triglavu je 27 točk dosegla Alexis Burke, 15 točk in 7 skokov je zbrala Yeisy A. Perez ter 9 točk povratnica po bolezni, Ula Ude.

ŽKK CINKARNA CELJE : ŽKK TRIGLAV 78:65 (21:12, 25:14, 23:26, 9:13)

STATISTIKA

Triglavanke bodo v naslednjem krogu gostile ekipo Pro-Bit Konjice, tekma je na sporedu v sredo, 12.2.2020 ob 20:30. Vljudno vabljeni.