V zadnjem krogu prvega dela lige WABA so Kranjčanke gostovale pri srbskem predstavnniku, Vojvodini 021.

Po nezbranem uvodu, ki je prinesel zaostanek dvajsetih točk, so Triglavanke v tretji četrtini prišle na vsega 8 točk zaostanka. Za kaj več pa ni bilo moči, domačinke so zasluženo slavile z 71:51.

VOJVODINA 021 : ŽKK TRIGLAV 71:51 (27:10, 16:20, 11:16, 17:5)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“V uvodni četrtini smo bili enostavno premalo zbrani. Domačinke so dosegle nekaj prelahkih točk, razigrali smo tudi njihovo najboljšo strelko Loomis. Kasneje smo igrali na višjem nivoju, a domačinke so zasluženo slavile.”

Triglavanke so kljub porazu že uvrščene v Top 8, kjer se bodo merile z ekipami: Montana (Bolgarija), Badel (S. Makedonija), Plamen Požega (Hrvaška) in Cinkarna Celje.