Uvodne minute so nekoliko bolje začele gostje, ki so povedle s 5:11, a to je bilo tudi edino vodstvo na tekmi. Kranjčanke so do konca prve četrtine obrnile rezultat sebi v prid (21:18), nato pa v drugi četrtini z delnim izzidom 24:5 že do polčasa odločile zmagovalca.

Tudi v drugem delu srečanja so bile Triglavanke boljši nasprotnik in kontrolirale potek same tekme ter tekmo suvereno pripeljale do konca.

Prav vse Triglavanke, ki so stopile na parket, so se vpisale med strelke. Pri dvomestni številki so se tokrat zaustavile Kozina-Bubnič (18), Kramžar in Vrečer (12) ter Abramović (10). Slednji sta zbrali tudi 7 asistenc.

ŽKK TRIGLAV : ŽKK GROSUPLJE 81:49 (21:18, 28:11, 16:8, 16:12)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“S treninga smo prenesli tisto, kar smo si želeli in kar je potrebno na takšnih tekmah. Odigrali smo dobro, zato čestitke igralkam za prikazano igro in zasluženo zmago.”

Triglavanke bodo v soboto gostovale v Celju. To bo zadnji krog rednega dela državnega prvenstva. Nato sledijo polfinalni obračuni.