V zadnjih dveh tekmah letošnjega koledarskega leta so članice zabeležile dve zmagi.

Najprej so na domačem parketu visoko ugnale ljubljansko Derby Ježico in se jim tako oddolžile za poraz na prvem medsebojnem srečanju. Tokrat je bilo vse odločeno že v prvem polčasu, ki so ga Triglavanke dobile za 26 točk, na koncu pa je semafor kazal rezultat 87:55.

S 14 točkami je bila najboljša strelka Zala Pavlič, po 13 so jih dodale Ajda Burgar, Anja Dragar in Manca Vrečer.

ŽKK TRIGLAV : ŽKD DERBY JEŽICA 87:55 (23:12, 28:13, 19:12, 17:18)

Nekaj dni kasneje so Triglavanke gostovale v Domžalah pri Tosama Lediti. Kranjčanke so prvo četrtino dobile za šest točk, nato pa z odlično drugo četrtino že do polčasa povedle za 23 točk in praktično odločile zmagovalca. Tekmo so mirno pripeljale do konca in se veselile nove zmage v državnem prvenstvu.

Tokrat je bila z 12 točkami najboljša strelka Manca Vrečer, po 10 sta jih dodali Anja Dragar in Rebeka Abramovič.

ŽKD TOSAMA LEDITA : ŽKK TRIGLAV 49:73 (12:18, 8:25, 13:15, 16:15)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Čestitke dekletom, a ne le za zadnji zmagi, pač pa za prikazane igre v mesecu decembru. Kljub težavam z boleznijo in poškodbami smo tekom treningov in tekem dvignili nivo naše igre. Verjamem, da bomo z dobrim delom nadaljevali tudi po praznikih in še dvignili nivo naše igre. Do takrat pa vsem skupaj želim lepe in mirne praznike.”

Triglavanke bodo naslednjo tekmo igrale 4. januarja, ko v Kranj prihaja novomeška Krka (povratna tekma Pokala članic).