V četrtem krogu drugega dela državnega prvenstva so košarkarice Triglava gostovale v Grosuplju.

V prvem polčasu smo spremljali izenačen obračun,nobena od ekip ni bila posebej strelsko razpoložena.

Precej podobna igra se je nadaljevala tudi v drugem polčasu. Vseeno so domačinke nekoliko odskočile in povedle z desetimi točkami razlike, a sledil je juriš naših deklet, ki so s serijo 17:0 prevzela vodstvo. Z noro trojko so domače košarkarice izsilile podaljšek v katerem pa so bila naša dekleta precej boljši nasprotnik.

Končni rezultat 58:69. Manca Vrečer je zbrala 23 točk in 10 skokov, po 17 sta jih dodali Rebeka Abramović in Lara Kozina-Bubnič (10 skokov).

ŽKK GROSUPLJE : ŽKK TRIGLAV 58:69 (17:18, 10:6, 19:14, 11:19, 1:12)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Danes nismo bili tisti pravi, precej odločitev je bilo nepremišljenih. Smo pa v zadnji četrtini in podaljšku le uspeli začeti igrati, tako kot znamo in na koncu vpisali novo zmago, za kar dekletom tudi čestitam.”

Triglavanke bodo v sredo, 30. marca, gostile ljubljansko Akson Ilirijo.