Člansko zasedbo je v polfinalu pokala tokrat čakala ekipa Cinkarne Celje. Naše pokalne prvakinje iz lanske sezone so morale v Mariboru priznati premoč Štajerkam.

Tekma se je začela izenačeno, z dobrim metom iz razdalje so varovanje Ernesta Novaka držale priključek s Celjem. Slednje so v zadnjih dveh minutah prve četrtine naredile večjo prednost osmih točk. Druga četrtina je pripadla Cinkarni, naše igralke so v obrambi popustile in tako na odmor odšle s 17 točkami zaostanka. V drugem polčasu smo gledali izenačeno košarko, v zaključku tekme so Triglavanke naredile serijo 11:0 vendar je bilo to premalo za preobrat in zmago, ki bi peljala v finale. Članice sedaj vse misli usmerjajo v zaključek državnega prvenstva.