V uvodnem krogu 1. SKL za ženske je v Kranju gostovala ekipa Konjic. Gostje so bile konkurenčne domači ekipi le v uvodnih minutah, nato pa so Kranjčanke prednost višale iz minute v minuto. Najvišja prednost na tekmi je znašala 36 točk, semafor pa je ob koncu tekme kazal 76:43.

Rebeka Abramović je ponovno pokazala zakaj sodi med najboljše posameznice v ligi. Ustavila se je pri 23-ih točkah, sledili sta ji novinka v dresu Triglava Tinkara Zoran (14) in Zala Pavlič (13).

ŽKK TRIGLAV : ŽKK PRO-BIT KONJICE 76:43 (16:9, 27:15, 16:7, 17:12)

Trener Triglava, Gašper Sluga:Sezono je vedno lepše odpreti z zmago, zato čestitam dekletom. Imamo pa še ogromno prostora za napredek in na tem moramo delati iz dneva v dan.”

Triglavanke bodo v petek, 7. oktobra, gostovale v Celju.