V soboto, 28.11.2020, se je članska ekipa Triglava odpravila na gostovanje v Domžale k tamkajšnji Jasmin sport Lediti.

Triglavanke so tekmo dobro odprle in si v prvih desetih minutah priigrale prednost petih točk (11:16). Tudi v drugih desetih minutah so Kranjčanke nadzorovale rezultat, v zadnjih dveh minutah pa jim je uspela še serija 9:0 in tako so na odmoru zasluženo vodile z 22:38.

Domača ekipa se je v tretji četrtini, po zaslugi nekaj zadetih metov, približala na 33:40, a je kranjski trener reagiral z minuto odmora, po kateri so Triglavanke ponovno prevzele vajeti v svoje roke. S serijo 19:3 so dokončno odločile zmagovalca.

Na koncu visoka zmaga za kranjski Triglav (42:73), pri katerih je bila strelsko najbolj razpoložena 18-letna Zala Pavlič (21 točk, 5 trojk). Mlada Alina Kvrgič je zbrala 16 točk.

ŽKD JASMIN SPORT LEDITA : ŽKK TRIGLAV 42:73 (11:16, 11:22, 15:21, 5:14)

Trener ŽKK Triglava, Gašper Sluga:“Čestitke celotni ekipi za zasluženo zmago. Zmago posvečam igralkam, ki trenutno ne morejo igrati zaradi poškodb ali bolezni, so pa vseeno pomemben del ekipe. Upam, da se nam zdravstveni karton kmalu izboljša.”

Triglavanke bodo v torek igrale doma, proti ljubljanski Ježici in nato v petek še v Mariboru.