Košarkarice Triglava so drugo finalno tekmo državnega prvenstva pričela dobro ter povedla z 10:6. Nato pa se je nekoliko ustavilo pri učinkovitosti meta iz igre, kar so gostje izkoristile in do polčasa praktično odločile zmagovalca (22:42).

V drugem polčasu smo spremljali čvrsto tekmo, nobena od ekip se ni razigrala v napadu. Na koncu zaslužena zmaga gostujoče ekipe s 43:68.

Rebeka Abramović je zbrala 11 točk, 10 točk in 6 skokov je dodala Manca Vrečer.

ŽKK TRIGLAV : ŽKK CINKARNA CELJE 43:68 (12:27, 10:15, 13:18, 8:8)

Trener Triglava, Gašper Sluga:Čestitke nasprotniku. Mislim, da smo odigrali bolje kot kaže končni rezultat, žal pa smo imeli precej slab odstotek meta iz igre. V obrambi smo funkcionirali bolje, a marsikaj podrli s slabim skokom.”

Naslednja tekma bo v torek, 4. maja, v Celju.