KZS - Košarkarska zveza Slovenije MŽRKL - Međunarodna ženska regionalna košarkaška liga

Vabljeni na košarkarske priprave

Novice

Kadetinje izgubile s Krko

Kadetinje Triglava so odlično odprle zadnjo tekmo v letu 2017, povedle z 11:0 in suvereno vodile po desetih minutah. Žal je bila druga četrtina..
Preberi več
Članice pokalno tekmovanje začele z zmago

Članice so na zadnji domači tekmi v koledarskem letu 2017 igrale proti ekipi Domžal, s katerimi so se pomerile v okviru 1. tekme četrtfinala..
Preberi več
U13: Mlajše pionirke po dveh letih med 4 ekipe v Sloveniji v mini pokalu Spar!

U13: Mlajše pionirke po dveh letih med 4 ekipe v Sloveniji..

Mlajše pionirke so se v novembru  z zmago nad Cerknico uvrstile v četrtfinale mini pokala Spar. Žreb je Triglavankam naklonil ekipo iz Maribora...
Preberi več
Starejše pionirke čez Grosuplje

Na prestavljeni tekmi 3. kroga državnega prvenstva za starejše pionirke, so se Triglavanke pomerile z vrstnicami iz Grosuplja. Punce so že v prvi..
Preberi več
KŠ: Spremljali smo zanimiv Božični turnir, pika na i ogled članske tekme + FOTO

KŠ: Spremljali smo zanimiv Božični turnir, pika na i..

V soboto, 16.12.2017, je Športna dvorana na Planini gostila najmlajše košarkarice osmih osnovnih šol iz Kranja in okolice. Preko 100 deklet se je..
Preberi več
Mladinke izgubile v Grosupljem

V Športni dvorani Brinje smo v nedeljo, 17.12.2017, spremljali obračun mladinskih ekip Grosupelj in Triglava. Domačinke so zmagale z rezultatom..
Preberi več
Starejše pionirke do nove zmage v državnem prvenstvu

V nedeljo, 17.12.2017, smo v dvorani na Planini spremljali tekmo med domačo ekipo Triglava ter gostujočo ekipo iz Vipave. Po počasnem začetku so..
Preberi več
Članice preko Ježice na zadnji domači tekmi v letu 2017

Na zadnji tekmi članic na domačem parketu v letu 2017 so le-te gostile ekipo Ježice iz Ljubljane. Triglavanke so v prvi četrtini prišle do..
Preberi več
Kadetinje do zmage na Štajerskem

V soboto 16. decembra so kadetinje Triglava gostovale v Mariboru, kjer so zabeležile novo zmago. Končni rezultat 69:80.   5. kolo 2. dela DP za..
Preberi več
Članice so se vrnile na zmagovita pota z zmago nad Domžalami

Članice so se vrnile na zmagovita pota z zmago nad..

Članice so se v torek, 12. decembra na domačem igrišču pomerile na prestavljeni tekmi 9. kola proti ekipi Domžal. Domačinke iz Kranja so si že..
Preberi več
Dobra igra in zmaga mladink!

Ligo za prvaka v kategoriji do 19 let so Triglavanke začele doma, proti ekipi Maribora. Uvodnih deset minut ni bilo najboljših, zagotovo pa so..
Preberi več
U15: Triglavanke popolnoma nadigrale Ježičanke

V nedeljo, 10.12.2017, se je ekipa starejših pionirk odpravila na gostovanje v Ljubljano, kjer je bila na razporedu tekma proti Ježici A. Punce so..