Članska ekipa je v soboto, 2. aprila, v dvorani na Planini gostila ekipo Cinkarne Celje.

Po uvodnih izenačenih minutah so se gostje odlepile na 9 točk, a so se Kranjčanke uspele vrniti in približati na tri točke (22:25). V nadaljevanju so Triglavanke premalo zbrano in odločno stopale po parketu dvorane Planina, kar so gostje izkoristile in se odlepile na dvomestno prednost (28:42).

Nič kaj dosti se ni spremenilo v drugem polčasu in gostje iz Celja so zasluženo zmagale ter prevzele 1. mesto na prvenstveni lestvici. Končni rezultat 55:80.

Najboljša strelka Triglava je bila Rebeka Abramović z 18 točkami, 12 jih je dodala Zala Pavlič.

ŽKK TRIGLAV : ŽKK CINKARNA CELJE 55:80 (16:23, 12:19, 11:19, 16:19)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Da resno ogroziš tako kvalitetno ekipo, moraš spoštovati dogovore in biti na svojem najvišjem nivoju. Čestitke nasprotniku za zmago.”

Triglavanke bodo v sredo, 6. aprila, gostovale v Ljubljani pri Akson Iliriji.