Danes je v dvorani na Planini potekala povratna tekma Mini pokala, kjer sta se pomerili ekipi ŽKK Triglav in ŽKK Krka. Naša dekleta so tudi drugo tekmo izgubile, tokrat z rezultatom 30:41. S tem porazom dekleta tudi zaključujejo s tekmami v pokalnem tekmovanju.

Triglavanke so tekmo odprle odlično in takoj na začetku povedle. Krasila jih je odlična agresivna obramba in kolektivna igra v napadu. Prvi polčas se je zaključil z rezultatom 19:18 v korist domače ekipe. V drugem polčasu so Triglavanke prav tako prikazale všečno igro, a so bile gostje iz Novega Mesta premočen nasprotnik. V primerjavi z prvo tekmo so naša dekleta prikazala boljšo, bolj agresivno in kolektivno igro. Končni rezultat tekme je bil 30:41. Kljub porazu dekletom čestitamo za prikazano igro!