Na finalnem turnirju državnega prvenstva deklet do 15 let, ki je potekal v Rogaški Slatini, so Triglavanke osvojile srebrno medaljo.

V polfinalnem obračunu so bile varovanke trenerja Mihe Fona boljše od sovrstnic iz Novega Mesta. Po izenačenih treh četrtinah, so Kranjčanke v zadnjih desetih minutah pokazale več in zasluženo zmagale z rezultatom 63:56.

ŽKK KRKA : ŽKK TRIGLAV 56:63

V velikem finalu so se zoperstavile domači ekipi. Spremljali smo izenačen prvi polčas, v katerem sta obe ekipi pokazali veliko mero borbenosti. Košev je bilo sicer malo, a to je že kar stalnica na takšnih tekmah. Žal je bila za Triglavanke usodna tretja četrtina, v kateri so domače košarkarice povedle za 10 točk in te prednosti niso več izpustile iz rok.

KD JANINA : ŽKK TRIGLAV 47:37

Triglavanke so dobro sezone nagradile s srebrno medaljo. V prvo peterko turnirja je bila izbrana Eva Subotič.

VSEM IGRALKAM IN TRENERJU ISKRENE ČESTITKE!