Prestavljena tekma iz začetka decembra je bila na sporedu v petek 21.12. Triglavanke so tekmo odprle zaspano in brez energije ter dovolile nasprotnicam, da naredijo razliko 17 točk že v prvi četrtini. Do konca so se punce borbeno in dobro upirale, vendar je bila slaba prva četrtina usodna za prvi poraz sezone z rezultatom 74:61. Vseeno čestitke puncam za prikazano!

3. krog – 2. del lige U15
ŽKD Ilirija : ŽKK Triglav 74:61 (23:6, 16:13, 22:19, 13:23)

Strelke za Triglav: Kvrgić 21, Pauletič 19, Osterman 8,  Germ 6,  Brekalo 4, Hendrickx 2, Sajevic 1, Štirn

Izjava trenerja Andraža Vončine:
 ” Z izjemo prve četrtine smo odigrali precej korektno tekmo pa naših dogovorih. Na žalost smo slabo odreagirali na poškodbe Zoje Štirn takoj v prvi minuti in zato krepko popustili v prvi četrtini, kjer smo potem preostanek tekmo lovili rezultat. Mislim, da smo  nekaj odnesli od te tekme in bomo naslednjič pokazali še več. Zelo sem vesel, da se igralke niso takoj predale po prvi četrtini in smo odigrali borbeno in z več energije, kot na začetku. Čestitke vsem za prikazano željo na igrišču!”