Mladinska ekipa je gostila škofjeloško ekipo Domel. Naše košarkarice so opravičile vlogo favoritinj in zmagale z visokih 82:44.

ŽKK TRIGLAV : ŽKK DOMEL ŠK. LOKA 82:44 (21:6, 21:12, 24:12, 16:14)

Kristan 14, Kvrgić 12, Hendrickx 11, Stavrov 11, Tajhar 8, Germ 8, Lipušček 8, Osterman 6, Pavlič 4.

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Čestitke dekletom za pristop in zasluženo zmago. Vesel sem, da so svojo priložnost dobro izkoristila dekleta, ki so na prvih dveh tekmah igrala manj.”

Tekma kadetinj je bila zanimiva za gledalce, nekoliko manj za našega trenerja. Ekipa Domela je kazala zobe vse do polčasa, potem pa so Triglavanke le prestavile v višjo prestavo in zanesljivo zmagale tekmo.

ŽKK TRIGLAV : ŽKK DOMEL ŠK. LOKA 68:49 (14:15, 16:12, 17:11, 21:11)

Kristan 3, Grebenc 11, Rekelj 4, Krejic 0, Jarc 10, Lipušček 3, Sajevic 3, Germ 8, Hendrickx 11, Subotić 2, Zlatkov 7, Sredojevič 6

Izjava trenerja, Mihe Fona:Čestitke ekipi Domel za odpor, ki so ga kazale skozi srečanje. V prvem polčasu smo odigrali in odreagirali tako, kot se nismo zmenili. Igralke so bile raztresene. V drugem polčasu smo se zbrali in naredili potrebno razliko.

Po deset dnevnem premoru zaradi karantene so naše punce selekcije U13A ponovno začele s tekmami. V četrtek so igrale v Ljubljani proti vrstnicam iz Akson Ilirije. Po izenačenem prvem polčasu so v tretji četrtini naše punce popustile kar so nasprotnice izkoristile ter na koncu zasluženo zmagale.

ŽKD AKSON ILIRIJA : ŽKK TRIGLAV 68:39 (17:13, 14:11, 23:5, 14:10)

Ista ekipa je nato v nedeljo nabirala izkušnje še v starejši kategoriji, kjer nastopajo dekleta do 15 let in zabeležila poraz, a nabrala nekaj novih neprecenljivih izkušenj.

ŽKK Krka : ŽKK Triglav B 101:22 (25:7, 17:4, 32:7, 27:4)