V naprej sta tekmo 25. kroga državnega prvenstva odigrali ekipi ŽKK Domžale in ŽKK Triglav. Domače košarkarice so stik držale le v uvodnih dveh minutah, nato pa je sledila serija Triglavank, ki so do konca prve četrtine povedle z 12:31.

Košarkarice iz Kranja so dobile vse štiri četrtine in potrdile vlogo favorita na tem obračunu. Končni rezultat tekme 48:92.

Najbolj razpoložena je bila tokrat Manca Vrečer, ki je vpisala 18 točk, dvomestne so bile še Kvrgič, Stavrov (obe po 12), Šarič (11) in Zoran (10).

ŽKK DOMŽALE : ŽKK TRIGLAV 48:92 (12:31, 15:21, 13:23, 8:17)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Čestitke dekletom za pristop k tekmi in zasluženo zmago. Veseli nas povratek Kramžarjeve. Srčno upam, da bomo v naslednjih dneh ponovno kompletni.”

Omenjeni ekipi se bosta ponovno srečali med vikendom. V soboto, 4. marca, se bosta pomerili v Kranju. Tekma se prične ob 18:00.