Košarkarice Triglava so po reprezentančnem premoru gostile ekipo Pro-Bit Konjice. Tekma v Športni dvorani na Planini se je odvijala po notah domačih košarkaric, ki so bile v vodstvu praktično ves čas. Le v uvodnih minutah so gostje povedle, a se je rezultat hitro obrnil v korist Triglavank.

Kranjčanke so s hitro in poletno igro v napadu do polčasa prišle na +15 (44:29), razlika pa se je v drugem delu še nekoliko povečala za končnih +26 (82:56).

Štiri Triglavanke so dosegle dvomestno število točk: Abramović 20, Vrečer 15, Burgar 12 in Kramžar 10. Prav vsa deseterica, ki je stopila na parket, se je tudi vpisala med strelke.

ŽKK TRIGLAV : ŽKK PRO-BIT KONJICE 82:56 (20:14, 24:15, 18:10, 20:17)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Kot prvo čestitke dekletom za zasluženo zmago. Marsikaj je bilo dobrega na tekmi, v določenih obdobjih igramo lepo in učinkovito košarko. Se nam pa prevečkrat zgodi, da izgubimo fokus ter si s tem rušimo ritem igre in na tem moramo delati.”

Košarkarice Triglava bodo v četrtek, 25.11., gostovale pri Derby Ježici.