Sredin obračun WABA lige je pripadel gostjam iz Celja.

Uvod tekme je pripadel našim dekletom, ki so povedle z 20:11, a so do konca četrtine gostje znižale na 20:17. V drugi četrtini smo spremljali borbeno predstavo obeh ekip, na glavni odmor pa so s prednostjo petih točk odšle Celjanke (30:35).

Tudi v drugem polčasu smo spremljali precej izenačen obračun, še pet minut pred koncem je bilo 46:54, a je nato koncentracija naših deklet preveč padla in gostje so varno pripeljale tekmo do konca. Končni rezultat 50:68.

Kozina-Bubnič je zbrala 17 točk, Gala Kramžar pa jih je dodala 10.

ŽKK TRIGLAV : ŽKK CINKARNA CELJE 50:68 (20:17, 10:18, 11:17, 9:16)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“Zame je pomembno, da smo dobro reagirali po dveh nekoliko slabših predstavah. Končna razlika po eni strani ni realna glede na videno, po drugi strani pa je, saj smo zgrešili preveč “zicerjev” in izgubili preveč žog. Čestitke Celju na zasluženi zmagi.”

Triglavanke sedaj čakata dve tekmi v Bolgariji, pri ekipi Montane.