V tretjem krogu državnega prvenstva za članice sta se v Športni dvorani na Planini srečali ekipi Triglava in domžalske Jasmin sport Ledite.

Kranjčanke so tekmo odprle v visokem tempu ter s čvrsto obrambo ter razigrano igro v napadu hitro napravile dvomestno razliko. Tudi v drugih desetih minutah Triglavanke niso dovolile, da bi se Domžalčanke približale in tako je ob polčasu na semaforju kazalo 41:25.

Z ekipno predstavo (na koncu kar 28 asistenc) so tudi v drugem polčasu nadzorovale tekmo in prišle do zaslužene zmage z rezultatom 77:53.

Vulovićeva je dosegla 18 točk, Pavličeva 16. Vsekakor pa je bila vsaka od posameznic pomemben člen za končni uspeh.

ŽKK TRIGLAV : ŽKD JASMIN SPORT LEDITA 77:53 (23:10, 18:15, 13:11, 23:17)

Izjava trenerja Triglava, Gašperja Sluge:“Najbolj me veseli viden napredek v igri. Čestitke dekletom za prikazano igro in zasluženo zmago.”

Člansko ekipo naslednja domača tekma čaka v soboto, 17.10, ob 17:30 proti Mariboru.