V zadnjem krogu prvega dela 1. SKL za članice so košarkarice Triglava gostovale v Domžalah.

Uvodna četrtina je pripadla domači ekipi, ki se je predvsem zaradi slabe obrambe Kranjčank, razigrala in dosegla kar 29 točk (29:17).

Triglav je vrnil z obrestmi v drugi četrtini, saj so košarkarice praktično zaklenile prostor pod svojim obročem in dobile četrtino z visokih 30:8, ter na polčas odšle s prednostjo desetih točk (37:47).

V drugem polčasu smo spremljali izenačen obračun, Triglavanke so bile ves čas v vodstvu, a kaj več od tega ni bilo. Na koncu zaslužena zmaga.

Za varovanke Gašperja Sluge je bila to 10. letošnja zmaga, s katero zasedajo trenutno 3. mesto v DP.

21 točk je zbrala Abramovičeva, 16 Vrečerjeva in 15 Zoranova.

ŽKK DOMŽALE : ŽKK TRIGLAV 67:77 (29:17, 8:30, 16:16, 14:14)

Trener Triglava, Gašper Sluga:“V obrambi smo neprepoznavni, premehki in pod nivojem. Tu se moramo dvigniti in to čim hitreje. Na zadnjih dveh tekmah smo prišli do zmage zaradi 10-15 res dobrih minut, a tako ne bo šlo v nedogled.”

Triglavanke bodo v soboto, 21. januarja, gostile Akson Ilirijo.